"Людина з великої літери": лучани попрощалися з загиблим на Донеччині Ігорем Приступою

20 червня у Луцьку попрощалися із 45-річним головним сержантом роти ударних безпілотних авіаційних комплексів Ігорем Приступою, який загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.

На церемонію прощання прийшли рідні, друзі, знайомі і побратими захисника України. Відспівали військовослужбовця у Свято-Троїцькому кафедральному соборі.

Військовий та волонтер загинув 15 червня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Скучне Донецької області, розповів його товариш Сергій Абрамчук.

"Він казав: от приїду у відпустку, поспілкуємось... багато ще не договорили. Це була, і лишиться в пам’яті усіх людина з великої літери, — каже Сергій Абрамчук. — Україна втратила свого гідного сина".

Луцька міська рада

"Веселий і життєрадісний", — таким запам’ятав Ігоря Приступу його товариш Андрій Зубенко. Він розповів, що колись вони працювали разом в одній із волинських телекомпаній: "Ігор був дуже веселим. Бували такі моменти, що от дуже погано, але з Ігорем зідзвонишся і він завжди підтримає. Інколи міцним слівцем, аби ти почав рухатися. Він завжди казав: ти не хвилюйся".

Знайомі, друзі та побратими називали Ігоря Приступу "Корнетом". Він мав багато друзів та знайомих з якими разом грав у КВК.

"Ми були найкмітливішими, а не кмітливими, — каже товариш Ігоря Костянтин Яворський, який разом із Ігорем був у команді КВК. — Це було весело, добре, кожен день було свято. Ми грали в Кубку України, студлізі. Він був першим капітаном команди".

До початку повномасштабного вторгнення Ігор Приступа також брав участь в Антитерористичній операції на Донбасі і активно волонтерив. У військовослужбовця залишилися дружина і двоє дітей.

Ігоря Приступу поховали у секторі військових поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.