Дві звільнені з полону військовослужбовиці отримають квартири у Луцьку

Звільнені з полону військовослужбовиці Алла Сенченко і Людмила Кравчук. Суспільне Луцьк

У Луцьку виділили однокімнатні квартири двом звільненим з російського полону військовослужбовицям: Аллі Сенченко і Людмилі Кравчук.

Відповідні рішення 19 червня ухвалили члени виконавчого комітету Луцької міської ради.

Як зазначили в міськраді, військовослужбовицям виділили житло в одній з новобудов на вулиці Зоряній в обласному центрі Волині. Йдеться про квартири площею 41,3 кв. м та 40,8 кв. м.

Що відомо про Людмилу Кравчук і Аллу Сенченко

Держприкордонниця з Луцька Людмила Кравчук потрапила у полон на понад шість місяців із заводу Ілліча у Маріуполі. Її утримували в колонії Оленівки на території "ДНР", у Таганрогу, Білгородській та Курській областях Росії. Жінка розповіла Суспільному, що у полоні погано годували, змушували вчити вірші про "братні народи" та постійно влаштовували допити.

17 жовтня Людмилу повернули за обміном разом зі 107 жінками — військовослужбовцями та цивільними. Нині Людмила Кравчук продовжує службу в прикордонній службі.

49-річна військовослужбовиця Алла Сенченко у війську із 2018 року, виконувала бойові завдання в зоні ООС. У перший день повномасштабного вторгнення РФ в Україну жінка знову пішла у військо. В травні 2022-го під час оборони Лиману на Донеччині потрапила у полон, двох її побратимів російські військові розстріляли.

В полоні бійчиня була вісім місяців та 11 днів, додому повернулася 4 лютого 2023 року під час чергового обміну. Наразі Алла Сенченко служить в терцентрі комплектування і соцпідтримки на Волині.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.