Втрати Волині: на війні загинули ще двоє захисників

16 червня у громадах Волині повідомили про загибель на передовій ще двох військовослужбовців: Владислава Саковського, Миколи Лукʼянюка.

Владислав Саковський

На сході поліг у бою 26-річний боєць Владислав Саковський, житель села Вербка Ковельського району, сповістили в Дубівській територіальній громаді.

Чоловік був навідником першого механізованого відділення другого механізованого взводу першої механізованої роти другого механізованого батальйону. Загинув військовий під час виконання бойового завдання поблизу села Терни в Донецькій області.

Колаж: Суспільне Луцьк/Дубівська громада

У зв'язку з втратою у громаді оголосили триденну жалобу 16, 17 та 18 червня. У захисника залишилася дружина, донька, мама та брат. Кортеж із тілом захисника в громаді зустрічатимуть 17 червня. Інформацію про час прощання з Владиславом Саковським повідомлять додатково.

Микола Лукʼянюк

У Ратнівській територіальній громаді повідомили про загибель 27-річного волинянина, військовослужбовця Миколи Лукʼянюка. Чоловік проживав у селі Комарове Камінь-Каширського району.

Колаж: Суспільне Луцьк/ Ратнівська громада

Де та коли загинув старший сержант — у громаді не уточнюють. Про день та час зустрічі кортежу "На щиті" із тілом бійця для поховання у громаді сповістять пізніше.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.