Втрати Волині: у боях на Запоріжжі та Донеччині загинули ще троє бійців

10 червня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще троє бійців з Волині: Дмитро Прощерук, Юрій Житченко і Віктор Ляшук.

Дмитро Прощерук

21 травня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Запорізької області, в результаті удару дрона загинув солдат Нацгвардії Дмитро Прощерук.

Рожищенська міська рада

За даними Рожищенської міської ради, полеглому військовослужбовцю було 22 роки. В громаді оголосили триденну жалобу, дату і місце прощання з Дмитром Прощеруком сповістять додатково.

Юрій Житченко

Під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Уманське Покровського району Донецької області загинув капітан Юрій Житченко.

Локачинська селищна рада

"Останньою волею, призваного на початку повномасштабної війни Харківським РТЦК та СП воїна, було його поховання у разі загибелі в селі Линів Локачинської громади", — написали на сторінці селищної ради.

Віктор Ляшук

Про втрату також повідомили у Підгайцівській громаді — на війні загинув старший сержант стрілецького взводу Нацгвардії Віктор Ляшук. Бійцю було 43 роки.

Підгайцівська громада

Останній бій нацгвардієць прийняв 6 червня в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.