Дві вулиці у Луцькій громаді перейменували на честь загиблих на війні захисників

Сергій Слабенко і Іван Гнатенко, на честь яких назвали вулиці у Луцькій громаді. Луцька міська рада

Вулиця Брестська у Луцьку і вулиця Нова у селі Шепель змінять свої назви. Їх перейменували на честь загиблих на війні військовослужбовців — Сергія Слабенка і Івана Гнатенка.

Таке рішення депутати ухвалили під час сесії 29 травня, повідомили на сайті Луцької міської ради.

Офіційно вулиці змінять назви із 1 червня 2024 року. Департаменту житлово-комунального господарства доручили виготовити вказівники з новими назвами.

Що відомо про Сергія Слабенка і Івана Гнатенка, на честь яких назвали вулиці

Як зазначили у міськраді, Сергій Слабенко — український політик, народний депутат України IV- го скликання. Під час повномасштабного вторгнення підполковник був призваний на військову службу по мобілізації, служив начальником відділення поточних бойових дій командного пункту штабу. Загинув Сергій Слабенко 4 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запоріжжі.

Іван Гнатенко був жителем села Шепель, навчався в обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. З 18 грудня 2020 року брав участь в зоні ООС. Нагороджений Козацьким Хрестом III та I ступенів. З 24 лютого 2022 року визволяв Одеську, Миколаївську, Херсонську і Донецьку області. Загинув 33-річний захисник 23 січня 2023 року у Бахмутському районі.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.