Школярка у Луцьку продає півонії, щоб зібрати гроші на квадрокоптер для підрозділу батька

Восьмирічна лучанка Уляна Воляник продає за донат квіти, щоб назбирати гроші на квадрокоптери "Мавік" для підрозділу, де служить її тато Дмитро Безвербний.

Дівчинка розповіла Суспільному, що під час другого цього року продажу півоній за донат, зібрала шість тисяч гривень.

"Може хтось соромитись, вийти і продавати. Мені чесно, мені не соромно. Я не знаю, як це сказати. Мені кльово, що я допомагаю. Сталої ціни на квіти немає — це ж донат, — каже дівчинка.

Тато Уляни Дмитро Безвербний другий рік служить у 5-й окремій штурмовій бригаді.

Тато Уляни, військовослужбовець Дмитро Безвербний.

Квіти для продажу з власної клумби, надала подруга мами — Тетяна Грішина. Вона також підтримала збір донатом. "Діти за нормальних обставин мали б ці квіти кудись нести на останній дзвоник вчителям. Оскільки, ми живемо в ненормальних обставинах, то вони потребують нестандартних рішень. І дуже добре, що такі маленькі діти їх вміють знаходити", — каже Тетяна.

Тетяна Гіршина з Уляною.

Ідея продавати квіти за донати виникла спонтанно, каже мама Уляни Анна Безвербна. З її слів, чоловік підтримує волонтерство доньки.

"Вона намалювала плакат, де написала, що продає квіти для збору на "Мавік" для тата, це людей дуже розчулило", — розповіла мама.

Мама Уляни — Анна Безвербна.

Місцева жителька Ольга Дзвонковська задонатила Уляні. Жінка каже, що дитина на центральній вулиці Луцька не без причини продає квіти.

"Кожна дитина хоче бачити вдома тата. Нам потрібно їх перемагати, я не воюю, але у такий спосіб можу допомогти це зробити", — говорить лучанка.

Лучанка Ольга Дзвонковська.

За словами Анни Безвербної, мета збору була — 50 тисяч. Цю суму вони накопичили, але банку поки не закрили. Збір ще певний час триватиме, бо зі слів жінки, дрони — це розхідний засіб на фронті.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.