У Волиньраді — нова депутатка. Її обрали на місце затриманого на хабарі обранця

Нова депутатка Волинської обласної ради Людмила Панасюк, 23 травня 2024. Волинська обласна рада

23 травня під час чергової сесії Волинської обласної ради посвідчення депутата, замість затриманого торік на хабарі Валентина Кошельника, отримала освітянка Людмила Панасюк.

Як повідомили у Волиньраді, Людмила Панасюк була обрана за черговістю кандидата в депутати, включеного до виборчого списку Волинського осередку партії "За майбутнє". Обраниця з 2012 року очолює центр професійної освіти у Колках, має звання "Відмінник освіти України".

Що відомо про Валентина Кошельника та в чому його обвинувачують

13 вересня 2023 року правоохоронці затримали депутата Валентина Кошельника під час одержання хабаря у сумі 35 тисяч доларів США. Це відбулося під час баскетбольного матчу на місцевому стадіоні у Володимирі. 15 вересня Вищий антикорупційний суд арештував депутата на 60 діб і призначив заставу у розмірі 900 тисяч гривень.

18 вересня Валентин Кошельник вийшов з-під варти, внісши 900 тисяч гривень застави. За даними слідства волинянин вимагав гроші від підприємця, який хотів придбати земельну ділянку і збудувати підприємство з утилізації відходів. Кошельник обіцяв забезпечити рішення від місцевої влади для отримання землі у власність.

19 березня 2024 року у Волинській обласній раді проголосували за дострокове припинення повноважень затриманого на хабарі депутата Валентина Кошельника. Членом фракції "За майбутнє", сам надіслав заяву про складання депутатських повноважень.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.