"Колосальна втрата для міста": у Луцьку попрощалися із загиблим на війні спортсменом Романом Гаврилюком

22 травня в обласному центрі Волині провели в останню путь полеглого у боях військовослужбовця Романа Гаврилюка.

Захиснику було 41 рік, був тренером з тріатлону, спортсменом, кількаразовим переможцем та призером забігів, а також чемпіоном України з бігу на 100 км.

Чин похорону полеглого бійця відбувся у Луцькому Кафедральному соборі Святої Трійці.

Прощання із бійцем Романом Гаврилюком у Луцькому кафедральному соборі Святої Трійці.

Як розповів брат загиблого Анатолій, Роман Гаврилюк мав звання головного сержанта, загинув 16 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. Служив за контрактом, був у складі військової частини інспектором прикордонної служби старшим розвідником.

Світлина загиблого на Луганщині Романа Гаврилюка.

"Роман завжди був взірцем. Він не вагався ні на мить, коли поїхав на схід боронити землю, боронити рідних, він був герой. Він завжди був відкритий, добрий, хороший тато, кохав свою дружину, хоч мало часу з нею проводив", — говорить брат загиблого воїна.

Брат загиблого бійця Анатолій.

У Романа Гаврилюка залишились батьки, дружина та двоє доньок. У цивільному житті чоловік професійно займався спортом, був тренером з тріатлону.

"Роман був хорошим, найкращим! Спортсмен, сім'янин, майстер спорту, чемпіон України на 50 та 100 км. Ми довго дружимо, ми приїхали з Закарпаття. В нас довгий шлях був спортивної кар'єри, ми бігали разом, в збірній України були разом", — каже побратим та колега полеглого захисника Василь.

Побратим та колега полеглого захисника Василь.

Серед тих, хто прийшов попрощатися з Романом Гаврилюком — його вихованці та одногрупники. "Завжди цілеспрямований, веселий, позитивний, вмів підняти настрій не тільки собі, а колективу. Це колосальна втрата для нашого міста, для України. Це відомий тренер, який підготував величезну кількість спортсменів", — говорить одногрупник загиблого бійця Олександр.

Одногрупник загиблого бійця Олександр.

Учениця полеглого Романа Гаврилюка пригадує: він був хорошим тренером та наставником. "Залишаються тільки позитивні, хороші враження. Був позитивною, хорошою людиною, до кожного мав свій підхід, гарно ставився до кожного, хто що не питав – усе підказував", — каже учениця Оксана.

Учениця Оксана.

Лучанин Богдан Клімович розповідає: Роман Гаврилюк зробив величезний вклад в розбудову Федерації тріатлону міста Луцька. "Більш позитивної, доброї та патріотичної людини я не зустрічав. Хочемо віддати йому шану і подякувати за все, що він зробив для нас, для оборони та захисту нашої держави. Ми будемо пам'ятати його вічно", — говорить Богдан Клімович.

Лучанин Богдан Клімович.

Поховали воїна Романа Гаврилюка у секторі військових поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.