У Луцьку вшанували матерів загиблих військовослужбовців

У Луцьку відбулося вшанування матерів загиблих військовослужбовців. Захід “Найдорожче в світі – Мати й Україна” 10 травня відбувся у Палаці культури міста.

Про це розповіла Суспільному директорка Департаменту соціальної політики Луцької міської ради Вікторія Майборода.

Лучанка Тамара каже: її син Сергій Пенкаля з першого дня повномасштабної війни став добровольцем на захист України. Служив у Національній гвардії, загинув у жовтні 2022 року на Донеччині. У чоловіка залишилося двоє дітей.

"Казав: "Мамо, хто піде, як не я". Підтримував, щоб не нехтувала не тривогами. Все говорив: "Мамо, в мене все добре. Ми вже в тилу, я не можу зараз говорити, бо я йду на завдання, ото все була така мова", — пригадує мама загиблого бійця Тамара Пенкаля.

Мама загиблого бійця Тамара Пенкаля.

Мама Олександра Нагорного Людмила розповідає: до війни її 34-річний син працював у поліції, загинув в січні 2023 року на Запорізькому напрямку.

"Був добровольцем, патріотом, справжнім українцем. Коли мав реабілітацію два тижні, був вдома, бачилися. Казав: "Мамо, я не загину. Ви знаєте — я дуже пильний, уважний. Все буде добренько". Але війна ж не обирає", — говорить мама загиблого бійця Людмила Нагорна.

Мама загиблого бійця Людмила Нагорна.

За словами директорки Департаменту соцполітики Вікторії Майбороди, на вшанування запросили 190 матерів загиблих захисників Луцької громади.

Вікторія Майборода.

"У нас є сьогодні 297 воїнів, які полягли у 2014-2024 роках. Матерів значно менше. Скорбимо разом з ними, вшановуємо пам’ять кожного захисника", — додала Вікторія Майборода.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.