Двоє чоловіків, які через Західний Буг хотіли потрапити з Волині у Польщу, отримали повістки

На Волині затримали двох чоловіків, які через річку Західний Буг намагалися незаконно потрапити у Польщу. Обом представники терцентру комплектування та соцпідтримки вручили повістки.

Як повідомили у Західному управлінні Держприкордонслужби, чоловіків затримали 4 та 5 травня.

Одному із них вдалося переплисти річку. Йдеться про 31-річного уродженця Сумщини. Прикордонники кажуть: коли він побачив військових, то кинувся у воду. На іншому березі чоловіка зустріли вже польські прикордонники.

"В рамках реадмісіїРеадмісія — це взаємні зобов'язання держав, які закріплюються у міжнародних угодах, прийняти назад власних громадян, а також громадян третіх країн та осіб без громадянства, які незаконно прибули на територію однієї з договірних сторін, або, прибувши законно, втратили підстави для легального перебування. його передали прикордонникам Волинського загону. Правоохоронці склали на нього адмінпротокол, а представник ТЦК та СП вручив військовозобов’язаному повістку", — додали у Держприкордонслужбі.

Ще один протокол та повістку отримав 26-річний уродженець Донеччини, який теж спробував через річку Західний Буг потрапити за кордон.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.