Лучанка виграла грант на 150 тисяч на пошиття одягу для людей з інвалідністю

Лучанка Тетяна Клімук, квітень 2024 рік. Волинська ОВА

Лучанка Тетяна Клімук виграла 150 тисяч гривень на власну справу у жіночій бізнес-програмі "Відважна". Жінка хоче створювати одяг для людей з інвалідністю.

Отримані гроші Тетяна Клімук інвестувала на закупівлю матеріалів, розроблення колекції та залучення фахівців до команди, повідомили в обласній військовій адміністрації.

"Мій бренд — це одяг з кастомізацієюКастомізація — процес адаптації та налаштування продукту під окрему аудиторію, об'єднану певними особливостями. для людей з інвалідністю. Це не про спеціальний одяг, це про звичайний, стильний, актуальний одяг для усіх. Але для людей, у яких є певні потреби, ми будемо робити кастомізацію конкретного виробу прямо на виробництві", — каже лучанка.

Зі слів жінки, вона відчула потребу допомогти тим, хто повернеться з війни "не таким, як туди пішов". До участі в проєкті "Відважна", каже Тетяна, подалась без чіткого розуміння, що саме має створювати, але з бажанням зробити щось більше ніж одяг.

Що відомо про проєкт "Відважна"

Проєкт "Відважна" — це програма навчання, покликана підтримати українських підприємиць у старті, розвитку, диджиталізації та масштабуванні власної справи.

Щоб взяти участь у програмі потрібно заповнити анкету та подати заявку на участь.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.