Для 20 військових, які проходять реабілітацію, організували екскурсію в Луцьку та районі

Військові, які відновлюються у медзакладах Волині, на екскурсії в Луцьку, лютий 2024 року. Фото: Волинська військова адміністрація

У Луцьку й Луцькому районі організували першу цього року екскурсію для військовослужбовців, котрі після поранень і травм проходять реабілітацію в медзакладах обласного центру.

До поїздки зголосилися 20 бійців із різних регіонів, повідомили в обласній військовій адміністрації (ОВА).

Військовим спершу розповіли про заснування Луцька, першу згадку про місто у 1085 році, з’їзд європейських монархів, що тривав декілька місяців, та інші історичні факти.

47-річний військовий Олександр з Києва розповів, що уже пів року перебуває на реабілітації в Луцьку. За цей час боєць відвідав костел святих Петра і Павла, підземелля, Луцький замок і чимало вистав у театрі.

"Луцьк дуже гарне місто, комфортне і люди приємні", — зазначив військовий.

У Луцьку військові відвідали Окольний замок та Замкову площу, а також храм Воскресіння Господнього, капличку Віри Надії Любові та їх матері Софії, й купальню цілителів безсрібників Косьми та Даміана у селі Гірка Полонка Боратинської громади.

Загалом це вже п’ята екскурсія, яку організував департамент економічного розвитку ОДА для військових, які проходять реабілітацію у медзакладах Волині.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.