Паралімпієць з Волині здобув "золото" на міжнародному чемпіонаті з легкої атлетики в ОАЕ

Член національної паралімпійської збірної волинянин Ярослав Окапінський здобув першість на змаганнях International Open Athletics Meeting / Grand Prix.

Як повідомили в Центрі фізичної культури осіб з інвалідністю "Інваспорт", триденні змагання тривають у місті Дубай в Об'єднаних Арабських Еміратах. 15 лютого — останній день змагань.

"Золото" волинянин здобув у бігові на дистанції 400 метрів. Відео переможного забігу Ярослава Окапінського опублікував його тренер Андрій Рожок.

За даними "Інваспорт" у змаганнях в Дубаї брали участь понад 500 спортсменів з 68 країн світу. Українську збірну, окрім Ярослава Окапінського, представляли ще 9 спортсменів.

Що відомо про Ярослава Окапінського

Ярослав Окапінський – майстер спорту України міжнародного класу. У 2021-му він був єдиним легкоатлетом, який представляв Волинь на Паралімпійських іграх 2020 за весь час участі України у світових змаганнях.

Волинянин зайняв шосте місце на Паралімпійських Іграх-2020. У Токіо спортсмен покращив свій особистий результат на одну секунду.

У лютому 2023 року Ярослав Окапінський здобув "золото" на змаганнях World Para Athletics Dubai 2023 серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

В липні 2023-го волинянин став чемпіоном світу з легкої атлетики серед паралімпійців у Франції. У фіналі змагань на дистанції 400 метрів спортсмен випередив суперника з Польщі та здобув абсолютну перемогу.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.