У Луцьку розпочався ремонт аварійного колектора. Як їздить громадський транспорт

З 26 грудня на вулиці Ярослава Мудрого у Луцьку стартував ремонт аварійного колектора, де півтора тижня тому стався провал.

На час проведення ремонтних робіт деякі маршрутки і тролейбуси були змушені змінити рух.

Як їздитиме громадський транспорт

Замість кінцевої зупинки на вулиці Магістральній поблизу заводу "СКФ" тролейбуси № 1 і № 2 через ремонт розвертаються на перехресті вулиць Сергія Климчука та Європейської.

"Це не зручно, — каже водій тролейбуса Анатолій Велік. — 41-й рік вже працюю, то я завжди тут розвертався. Всі пасажири вийшли, ніхто не обурювався".
Водій тролейбуса Анатолій Велік. Фото: Суспільне Луцьк

Лучанка Ганна Марюха говорить: була змушена йти на тролейбус з вулиці Магістральної, де до сьогоднішнього дня була кінцева зупинка.

"Від заводу йшла пішки хвилин 20, не зручно. Важко, але що зробиш. Хочеться хоч раз на пів року вийти десь", — говорить лучанка.
Лучанка Ганна Марюха. Фото: Суспільне Луцьк

Також через ремонт автобуси № 12 та № 19 будуть їздити по вулиці Європейській та Окружній в прямому та зворотному напрямках.

Як довго ремонтуватимуть колектор і скільки це коштує

Каналізаційний колектор пролягає на глибині шести метрів. Як розповів майстер "Луцькводоканалу" Олександр Андрущенко, його збудували понад 40 років тому. Залізобетонні елементи уже прогнили.

Заміни потребує 12-метрова ділянка. Роботи планують завершити до нового року

Ремонт колектора на вулиці Ярослава Мудрого. Фото: Суспільне Луцьк
"Стався півтора тижні тому провал, приїхали, подивилися. Почала штопорити каналізаційна мережа, сильно забиватися. Прогнив верх труби. Будемо замінювати на вічну трубу, так би мовити, на гофру. Вона пластикова", — додав майстер.

Під’єднані до цієї каналізаційної мережі житлові будинки і навчальні заклади на час ремонту від водопостачання не відключатимуть.

За словами заступника директора "Луцькводоканалу" Володимира Чупуна, орієнтовна вартість запланованих робіт 120 тисяч гривень.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.