Двом загиблим військовим з Волині присвоїли звання Героя України

Двом загиблим військовослужбовцям з Волині Едуарду Камардіну з селище Ратне та Сергію Сучкову з Володимирської громади присвоїли звання Героїв України.

Відповідні укази опублікували на сайті Президента України.

Едуард Камардін

23-річний житель селища Ратне капітан Едуард Камардін загинув 5 вересня під час наступальної операції Збройних сил України, в ході виконання бойового завдання, на межі Миколаївської та Херсонської областей.

Едуард Камардін. Фото: Суспільне Луцьк

Волинянин у 2016 році закінчив ліцей №1 селища Ратне ім. В. Газіна. Того ж року вступив до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, яку успішно закінчив. Проходив службу у військовій частині, на посаді командира мотопіхотної роти.

Боєць із позивним "Ярий" воював з першого дня повномасштабного вторгнення. Спершу Едуард Камардін був старшим лейтенантом, згодом – капітаном, командиром мотопіхотної роти.

Сергій Сучков

53-річний володимирчанин Сергій Сучков був старшим розвідувальної групи. Підрозділ під його керівництвом здійснював розвідку сил противника на різних напрямках виконання бойових завдань.

Завдяки діям офіцера 25 березня було відбито атаки ворога, зупинено його просування та звільнено населений пункт Благодатне, що на Миколаївщині, – повідомили у Володимирській міській раді.

Сергій Сучков. Фото: Суспільне Луцьк

У своє останнє бойове завдання старший лейтенант Сергій Сучков відправився 2 травня 2022 року, де його група потрапила у засідку, але відбила атаку, просунулась вперед і добула розвідувальні дані противника. Уже наступного дня 3 травня захисник загинув внаслідок артилерійського обстрілу.

Відомо, що командир розвідвзводу розвідувальної роти Сергій Сучков зумів відвести свою групу у безпечне місце, не врятувавшись сам. У загиблого Героя України залишилась дружина та троє дітей.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.