У Луцьку тимчасово призупиняють опалювальний сезон

В обласному центрі Волині з 23 березня тимчасово призупиняють опалюваний сезон 2022/2023 через допустимий температурний режим і сприятливі для цього погодні умови, – поінформували в пресцентрі "Луцьктепла".

Це пов'язано з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря вище +8°C, – зазначили в "Луцьктеплі". Попередньо рішення про призупинення опалення прийняли 15 березня під час засідання виконкому міськради, зважаючи на підвищення середньодобової температури повітря.

Опалення в місті вимкнуть до 27 березня. Як зазначили у комунальному підприємстві, з початку переходу системи теплопостачання із зимового на літній режим роботи та до відновлення параметрів теплоносія у споживачів може бути відсутня гаряча вода належної якості.

Як повідомили в обласному центрі з гідрометеорології, 22 березня в Луцьку температура повітря прогріється до +14°C, а до кінця тижні вдень у місті – від 14 до 19 градусів тепла.

Що відомо

  • Раніше у Луцькій міській раді повідомляли, що виконавчий комітет ухвалив рішення про призупинення опалення у разі береження середньодобової температури вище +8 градусів за Цельсієм протягом трьох діб підряд.
  • 20 жовтня 2022-го в обласному центрі розпочали подачу теплоносія у лікарні громади та обласного підпорядкування, які обслуговуються державним комунальним підприємством "Луцьктепло".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.