На Волині створили інтерактивну карту для переселенців

Інтерактивна карта для переселенців. Фото: Суспільне Луцьк

На Волині створили інтерактивну карту для переселенців, з допомогою якої вони можуть дізнатися про масові поселення для ВПО та вільні місця, – повідомили в обласній військовій адміністрації Волині.

Карта є інтерактивною. Ознайомитися з нею можна ТУТ.

Розробники позначили на карті місця у гуртожитках, готелях, комунальних закладах. Більшість з них знаходиться в територіальних громадах, віддалених від Луцька. Соціальні працівники можуть допомогти переселенцям з перевезенням речей у місця для поселень.

Карту створили у благодійному фонду "Рокада", який є виконавчим партнером Управління Верховного комісаріату ООН у справах біженців.

Як зазначили в обласній військовій адміністрації, торік у шелтерахШелтер — місце, де тимчасово проживають особи, які постраждали від військовий дій, домашнього насилля, шахрайств. були покращені умови проживання: були завезені побутова техніка, ліжка, текстиль. Станом на 10 січня у шелтерах, якими опікується "Рокада", є близько пів тисячі вільних місць для поселення людей та 47 прихистків.

Що відомо

  • В оздоровчому таборі у Ківерцівській тергромаді, приміщення якого переобладнали під житло для переселенців, нині проживають 48 людей. З них десятеро – діти.Табір на початку осені реконструювали будівельники зі Швеції. На території є два спальні корпуси.
  • Від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, на Волині розмістили 75 993 вимушено евакуйованих людей.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.