"Місія мами – захист дитини": луцькі аніматори працюють над новим мультфільмом

. Суспільне Луцьк

Луцька анімаційна студія "Імаго" створює мультики, щоб відволікти українських дітей від тривожних думок під час війни. Нині працюють над новою роботою, яку назвали "Місія мами – захист дитини", – розповів Суспільному режисер та аніматор Леонід Тивонюк.

"Цей мультфільм розповідає про те, як поводитися мамі і дитині, коли переїжджає з місця на місце, як поводитися мамі, щоб не травмувати свою дитину. Тому, що спокій мами – це спокій дитини", – говорить режисер.

Режисер Леонід Тивонюк. Суспільне Луцьк

У мультику, над яким зараз працює луцька студія, герої та декорації зроблені з фетру. Сценарій написав киянин Дмитро Шостак.

Заготовки для створення персонажів та декорацій стрічки. Суспільне Луцьк

"Я просто написав відеоряд до готової інструкції. Як могла би виглядати подорож мами і дитини в потязі, в автобусі. Мій текст редагувала, спрямовувала інший психолог Катерина Павленко", – розповів сценарист.

Зі слів Леоніда Тивонюка, на початку повномасштабної війни анімаційники з усієї України об'єдналися в "Графічний батальйон", щоб допомагати українцям своєю творчістю. Вже створили п'ять волонтерських анімаційно-психологічних мультфільмів.

Сторінка об'єднання анімаційників у youtube. Суспільне Луцьк

Усі мультфільми "Графічного батальйону" редагує головна психологиня проєкту з Одеси Катерина Павленко. Вона каже, що анімація повинна заспокоїти глядача за допомогою тілесних технік, руханок, дихальної гімнастики та арттерапія.

Анімаційні ролики тривалістю 1-2 хвилини можна безплатно переглянути та завантажити у мережі.

Читайте також: "Терапія пластиліном: у Луцьку дітей та дорослих навчають створювати мультики"

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.