Понад сто котів і собак отримали нову домівку: у Києві провели Дні адопції тварин

Захід з адопції безпритульних тварин "Не купуйте — прихистіть", Київ, 22 червня 2024 р. Cуспільне/Ліля Гончарук

У Міжнародному виставковому центрі пройшли Дні адопції, що організувало комунальне підприємство "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" спільно з відомими притулками. У підсумку — новий дім знайшли 134 тварини.

Про це повідомив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Володимир Прокопів.

"У Києві відбулися наймасштабніші в Україні Дні адопції тварин. Цей захід об'єднав відомі притулки столиці та області, а також десятки волонтерів. Впевнений, що всі, хто відвідав МВЦ вихідними, отримали масу нових вражень і точно замислилися про те, аби прихистити тваринку", — сказав Володимир Прокопів.

За його словами, наразі новий дім знайшли 134 тварини: 72 собаки та 62 коти. В межах заходу також проводилися різноманітні тренінги, майстер-класи, відвідувачі отримували подарунки. У адміністрації сподіваються, що такі Дні адопції у столиці стануть доброю традицією.

"Для маленьких киян і киянок були облаштовані ігрові зони, для нових власників тварин були передбачені майстер-класи та тренінги, а для всіх без винятків відвідувачів — комфортні умови для знайомства з тваринами", — сказав директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний.

За словами директора КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" Сергія Сабурова, кожен, хто прихистив тварину в межах Днів адопції, отримав подарунки від партнерів: запас корму, засоби для обробки від паразитів, знижки на ветеринарні послуги та зоотовари.

Також під час заходу провели безкоштовні стерилізації та вакцинації від сказу тварин переселенців, військовослужбовців та їхніх сімей, людей з інвалідністю та старшого віку.

Раніше повідомлялося, що 22 і 23 червня у Києві під гаслом "Не купуйте — прихистіть" відбудеться один із найбільших заходів з адопції тварин. До Міжнародного виставкового центру завезли котів і собак із семи притулків столиці та області, аби відвідувачі могли обрати і взяти собі додому безпритульних чотирилапих.