Будівництво шляхопроводу на Оболоні триває: Кличко розповів на якому етапі роботи

Новий шляхопровід на Оболоні, Київ, 20 травня 2024 р. Віталій Кличко/Telegram. Віталій Кличко/Telegram

У Києві тривають роботи на новому шляхопроводі на Оболоні, рух яким — вулицею Полярною через Богатирську, відкрили у травні.

Про це у Telegram повідомив Київський міський голова Віталій Кличко.

Міський голова зазначив, що наразі встановили підпірні стінки з'їздів-заїздів на транспортну розв'язку, ⁠влаштували дорожнє полотно. Також облицювали сходи та пандуси підземного пішохідного переходу, перевлаштували інженерні мережі, пофарбували залізобетонні конструкціЇ.

"Щодня на об'єкті працюють 160 робітників та 67 одиниць техніки. Відкрити рух зі з'їздами зі шляхопроводу плануємо до осені цього року", — сказав Кличко.

Також, за його словами, триває ремонт ділянки проїжджої частини на вулиці Богатирській. Вже ⁠влаштували нижній шар асфальтобетонного покриття, встановили бортовий камень (бордюр). На об'єкті працюють 35 робітників та 28 одиниць техніки.

Що відомо про будівництво нової розв'язки на Оболоні

У березні 2023 року стало відомо, що в Києві на перетині вулиць Богатирської та Полярної в Києві планується будівництво дворівневої розв'язки типу "неповний лист конюшини". Довжина основного проїзду становитиме близько трьох кілометрів. На шляхопроводі буде 6 смуг руху для авто і велосипедні доріжки.

У липні минулого року почали встановлювати опорні конструкції. Місцева влада очікує, що реконструкція збільшить пропускну спроможність та зменшить затори на Оболоні.

У травні відкрили рух транспорту новим шляхопроводом — проїзд вулицею Полярною здійснюється естакадою через вулицю Богатирську. Пізніше на об'єкті встановлять зупинки транспорту, прокладуть мережу для тролейбусів і виконають благоустрій території.