Допомога при обстрілах чи пожежах: столичних рятувальників навчали, як піклуватися про тварин у надзвичайних ситуаціях

Рятувальників КАРС навчали навичкам надання екстреної ветеринарної допомоги тваринам, Київ, червень 2024 р. КМДА

У столиці спеціалісти КАРС "Київської служби порятунку" і міської лікарні ветеринарної медицини провели спільні навчання з надання екстреної допомоги тваринам в умовах надзвичайних подій.

Про це інформує Київська міська державна адміністрація.

Рятувальники та лікарі муніципальних ветклінік спільно відпрацювали алгоритм дій при виявленні пораненої тварини, відпрацювали навички надання допомоги чотирилапим домашнім улюбленцям при кровотечах, опіках та переломах.

КМДА

Також працівники служби КАРС отримали інструкції, як діяти, коли тварина постраждала від отруєння чадним газом. Крім того, ветеринари дали рекомендації, як працювати з агресивною твариною.

Такі навчальні тренінги відбуватимуться у столиці регулярно.

КАРС "Київська служба порятунку"/Facebook

Як зазначили в КМДА, міські рятувальні служби відтепер будуть посилені командами фахівців ветеринарної медицини. За потреби вони разом виїжджатимуть долати наслідки російських обстрілів та надаватимуть допомогу не лише людям, а й їхнім домашнім улюбленцям.

КМДА

Віднедавна працівники ветеринарної лікарні отримали спеціально оснащені транспортні засоби, які використовуватимуть як для повсякденних потреб (перевезення тварин, виїзди на виклики), так і для спеціальних оперативних виїздів у разі надзвичайних подій.