Зняли на відео знущання із сусіда-пенсіонера і виклали у мережу: як відреагували у поліції

Київські поліцейські склали протокол на батьків 14-річного підлітка, який вдарив безпорадного пенсіонера. Facebook/Поліція Києва

Київські правоохоронці склали протокол на батьків 14-річного підлітка, який вдарив безпорадного пенсіонера. Учора, 14 червня, ювенальні поліцейські запросили хлопця разом з батьками до управління поліції для надання пояснень.

Про це повідомили у поліції Києва.

Про подію правоохоронці дізнались з соціальних мереж — в одному зі столичних телеграм каналів побачили відео, як підліток у під'їзді багатоповерхівки провокує конфлікт з літнім чоловіком та б'є його ногою.

Правоохоронці з'ясували, що юнак проживає в одному будинку з дідусем та зневажливо ставиться до нього.

"Побачивши чоловіка на сходовому майданчику, підліток спочатку почав виганяти пенсіонера на вулицю, а потім вдарив його ногою. Подію на камеру фільмувала подруга неповнолітнього, після чого відео стало надбанням соцмереж", — розповіли столичні поліцейські.

14-річного кривдника разом з батьками запросили до управління поліції для надання пояснень. Оскільки чоловік від написання заяви відмовився, на матір підлітка співробітники поліції склали адміністративний протокол за неналежне виконання батьківських обов’язків (ст. 184 КУпАП), а також передали інформацію до соціальних служб та навчального закладу, з метою проведення подальшої виховної роботи.

Раніше повідомлялося, що на столичному Подолі 16-річний хлопець спровокував конфлікт із компанією молодих людей, який закінчився бійкою та ножовим пораненням 18-річної дівчини.