Літні табори: на Київщині організовують дозвілля для дітей

У Бучі на Київщині оголосили набір до літнього табору. Відпочинок дітей влаштовують за підтримки Академії Спорту та Федерації Національної Танцювальної Ліги України.

Про це у Telegram повідомляє пресслужба Бучанської міської ради.

Зазначається, що із 1 липня, на базі Академії Спорту розпочне роботу захопливий літній табір. Там діти зможуть провести канікули в атмосфері веселощів, нових друзів та активного відпочинку.

"Цікаві майстер-класи, танці, спортивні змагання, творчі майстерні, настільні ігри, пікніки на природі та безліч інших розваг чекають на учасників табору. Це чудова нагода зарядитися енергією, розвинути нові навички та отримати масу незабутніх вражень від літніх канікул", — йдеться у повідомленні.

Табір функціонуватиме з понеділка по п'ятницю: з 8:00 до 18:00, для дітей віком від 7 до 14 років. Зереєструватися можна за номером телефону: 066 884 17 74. Академія Спорту знаходиться за адресою: Буча, вул. Шевченка, 14.

Раніше повідомлялося, що на Київщині в школах 24 громад розпочали працювати пришкільні табори та літні профільні зміни. Найбільш активними є заклади освіти Білоцерківського, Обухівського, Бориспільського, Бучанського та Фастівського районів. Всього планується охопити літнім дозвіллям понад 35 тисяч дітей, з них у червні більше 23 тисяч. Також впродовж літа працюватимуть табори з надолуження освітніх втрат.