Ремонт доріг у столиці: відзавтра обмежуватимуть рух транспорту. Де саме

Доповнено
Ремонт дороги. УНІАН

З 11 червня 2024 року у Києві на вул. Академіка Заболотного частково обмежать рух транспорту. Також з 11 червня на перехресті вулиць Остафія Дашкевича та Чорних Запорожців буде ускладнений рух автівок. Окрім цього, завтра дорожники чиститимуть зливну систему на Набережному шосе.

Про це попереджають у КМДА з посиланням на "Київавтодор".

На вулиці Академіка Заболотного рух транспорту буде обмежений з 11 до 14 червня.

"Зокрема, рух обмежать на ділянці від вул. Академіка Лебедєва до вул. Бродівської в напрямку Столичного шосе. Зміни пов’язані із заливкою тріщин дорожнього покриття", — йдеться у повідомленні.

Також з 11 червня до 31 липня на перехресті вулиць Остафія Дашкевича та Чорних Запорожців буде частково обмежений рух транспорту.

"У цей період у межах поточного ремонту столичні дорожники оновлюватимуть на перехресті асфальтобетонне покриття", — інформують у КМДА.

Також дорожники попереджають, що 11 червня з 10:00 до 16:00 на Набережному шосе буде частково обмежений рух транспорту.

"На ділянці від моста Метро до моста ім. Є. О. Патона дорожники очищатимуть зливоприймальну систему", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про ремонт доріг у Києві

До 28 червня частково обмежили рух транспорту на ділянці Кільцевої дороги від Жулянського шляхопроводу до закладу швидкого харчування McDonald's та повністю — на вул. Миколи Трублаїні на ділянці від вул. Якова Качури до Кільцевої дороги.

До 31 липня у Дніпровському районі на вул. Дениса Рачінського дорожники ремонтуватимуть асфальтобетонне покриття. Рух транспорту частково обмежили ділянкою від вул. Євгена Маланюка до вул. Каховської.

До 31 серпня на просп. Алішера Навої на ділянці від Воскресенського просп. до вул. Князя Романа Мстиславича триватиме комплекс ремонтних робіт. Рух транспорту на ділянці проспекту частково обмежили.

До 28 вересня у місті обмежують рух транспорту на Оболоні, оскільки дорожники продовжують реконструкцію нової розв'язки. Обмеження діятимуть на ділянці від вулиці Сім'ї Шовкоплясів до розвороту на вулиці Богатирська (ПрАТ "Оболонь"). Правий поворот із вул. Полярної на вул. Богатирську буде закритий.