Оновили графік прийому громадян: на Київщині надають безоплатні юридичні консультації

Юридична консультація у Гостомелі. ГСВА

У Гостомелі на Київщині для місцевих жителів оновили графік роботи консультативного пункту. Там громадяни можуть безоплатно отримати кваліфіковані юридичні послуги та консультації.

Про це у Telegram повідомляє пресслужба Гостомельської селищної військової адміністрації.

Зазначається, що мета центру — сприяти поширенню правової культури в регіоні, покращити якість правових послуг у громаді, налагодити взаємодію між державними установами, правоохоронними органами та громадянами. Юридичну допомогу надають в межах співпраці місцевої влади із благодійним фондом "Стіна" та USAID.

"Ми можемо дати консультації людям безпосередньо по тих питаннях, які їх стосуються: єВідновлення, єОселя, будь-які судові спори, наприклад, поділ майна або розлучення, або опіка дітей. Вони хочуть і юридичну консультацію, і допомогу — з чого почати, які документи їм треба збирати", — сказала консультантка Софія.

Консультантка зауважила, що жителі можуть звернутися і отримати оптимальну пораду та дізнатися про алгоритм дій, але представляти їхні інтереси фахівці не мають права.

Консультативний пункт у відділі з надання адміністративних послуг ГСВА наразі працює за таким графіком: вівторок, четвер з 9:00 до 16:00. Також за довідками можна звертатися за номером телефону: (098) 064 09 61.

Із квітня цього року у Бучанській громаді для переселенців організовують юридичні консультації. Звертатися можна щоп'ятниці. Юристи благодійного фонду "Право на захист" надаватимуть безплатні консультації для переселенців та тих, хто постраждав внаслідок воєнних дій.

Влітку минуло року жіночий простір "Вільна" в партнерстві із Представництвом Данської Ради у справах біженців в Україні організовували юридичні консультації для жителів Ірпінської громади та ВПО. Звертатися можна було з різних правових питань: соціального, пенсійного забезпечення, податкові пільги, відновлення документів, отримання статусу внутрішнього переселенця.