Допоможе дітям різного віку та з різними хворобами: в "Охматдиті" відремонтували басейн

У Києві у Національній дитячій спеціалізованій лікарні "Охматдит" відремонтували басейн. Його відкриття запланували на 14 червня.

Про це повідомила пресслужба медзакладу.

Зазначається, що відновлювальні роботи у басейні тривали півтора року. Сам басейн не використовували понад 30 років. Наразі в межах капітального ремонту замінили труби, вентиляцію, каналізацію тощо.

"Новий басейн є надзвичайно важливою частиною для реабілітації дітей, які потребують спеціалізованої допомоги після отримання важких травм та захворювань. Зокрема, це необхідно пацієнтам, постраждалим від війни, дітям з інвалідністю, з затримкою розвитку, ортопедичними травмами, сколіозом, тощо", — йдеться у повідомленні.

В лікарні також поінформували, що басейн оснащений різноманітним сучасним інвентарем та новими технологіями, які дозволяють займатися плаванням дітям різного віку та з різними хворобами. З пацієнтами займатимуться фізичні терапевти.

На відкриття запросили гостей із США, Європи та України, благодійників, медиків, пацієнтів, які постраждали від війни, та тих, хто потребує такої реабілітації. Захід відбудеться 14 червня.

Раніше повідомлялося, що у новому корпусі Охматдиту запрацював комп'ютерний томограф (КТ). До того медики транспортували важких пацієнтів на обстеження в іншу будівлю. За допомогою нового обладнання лікарі зможуть швидко отримати якісні дослідження будь-яких ділянок тіла пацієнта.

КТ мінімізує можливі похибки та неточності, які з'являються на зображенні під час руху пацієнта. Завдяки новітнім технологіям, значно зменшується рівень опромінення. Також для стабільної роботи томографа лікарня отримала джерела безперебійного електроживлення.