На Київщині організовують безкоштовний прийом лікарів. Де саме

Для жінок Бучанської громади на Київщині організовують безкоштовний прийом лікарів.

Про це у Telegram повідомляє пресслужба Бучанської міської ради.

Зазначається, що отримати консультацію від гінекологів, мамологів, лікарів УЗД та психологів можна буде в четвер, 6 червня.

Для всіх охочих буде доступне професійне медичне обстеження:

  • УЗД органів малого тазу
  • кольпоскопія
  • цитологія
  • своєчасна діагностика захворювань
  • консультації щодо репродуктивного здоров'я та планування сім'ї
  • консультації фахових психологів
  • обстеження вагітних.

"Прийом будуть вести психологи проєкту Assisto та лікарі Пологового будинку №2 Києва", — йдеться у повідомленні.

Медики консультуватимуть в амбулаторії №3: за адресою: Буча, вул. Склозаводська, 7. Потрапити на прийом можна за попереднім записом: +38 067 326 81 73.

5 червня з 9:00 до 17:00 жителів Гостомельської громади прийматимуть офтальмологи. Спецавтомобіль буде розташований поруч із Гостомельським центром первинної медико-санітарної допомоги.

У травні жителі Ірпінської громади безкоштовно перевіряли свій зір. Містом курсував спецавтомобіль, який був оснащений сучасним обладнанням для перевірки гостроти зору.

На початку травня у Гостомельській громаді працював виїзний офтальмологічний кабінет. Жителі могли безплатно перевірити зір та проконсультуватися із медиками.

У квітні в Гостомелі виїзні консультації проводили лікарі Національної академії медичних наук України. Місцеві жителі могли пройти огляд у кардіолога, ендокринолога, невролога та гастроентеролога.

У березні у Горенці приймали пацієнтів лікарі-волонтери Інституту травматології та ортопедії Національної академії медичних наук. Медики надали консультації мешканцям, що скаржилися на біль у суглобах.