"Укрпошта" презентувала лімітовані марки на честь 10-річчя бригади "Азов"

"Укрпошта" презентувала лімітовані марки на честь 10-річчя бригади "Азов", 23 травня 2024 р. Cуспільне/Дар'я Григоренко

"Укрпошта" презентувала поштові марки та конверти "Азов. 10 років. Вільні обирають боротьбу" до Дня Героїв України.

Про це 23 травня повідомляє кореспондентка Суспільного Дар'я Григоренко.

Тираж поштового набору, випущеного в межах проєкту "Власна марка", складає 900 примірників. Це число символізує кількість бійців бригади, які понад два роки перебувають у російському полоні.

"Для нашого підрозділу ця марка — символ того, що ми десять років боронимо Україну. Це пам'ять про загиблих хлопці та дівчат. З 2014 року ми зайшли в полум’я боротьби і це її символ", — сказав військовий Святослав Паламар "Калина".

Одним із тих, хто зранку прийшов зайняти чергу за поштовим випуском — голова київського товариства філателістів Вадим Нищук. Чоловік давно збирає марки для своєї колекції.

"Всі військові тематики для нас сьогодні болючі та доходять до самого серця. Ніколи не бачив такої кількості людей на проєкті «Власної марки»", — каже він.

Дизайн випуску розробила 12-а бригада спеціального призначення "Азов" НГУ. Першу половину тиражу розкупили онлайн за три хвилини, іншу продавали у головпоштамті на Хрещатику.

"Перевипуску не буде, бо цінність людей для нас важливіша за популярність накладу", — зауважив директор з маркетингу "Укрпошти" Максим Колесніков.