Залучення молоді до здорового способу життя: заклади освіти Броварського району отримали спортінвентар

Спортивні набори для закладів освіти Броварщини, Київська область, 22 травня 2024 р. КОВА

Триває реалізація програми "Київщина спортивна", що передбачає поліпшення матеріально-спортивної бази закладів освіти. У межах проєкту школи Броварської громади отримали 62 комплекти спортінвентаря.

Про це інформує Київська обласна військова адміністрація.

М'ячі для волейболу, баскетболу, волейболу, гандболу, регбі, а також засоби для тренування закупили за кошти обласного бюджету в межах програми розвитку фізичної культури та спорту. Інвентар для наповнення спортзалів отримали представники територіальних громад і комунальних закладів освіти Броварського району.

КОВА

За словами першого заступника голови Київської ОДА Миколи Бойка, підтримка спортивної молоді допоможе виховувати чемпіонів, які стануть відомі далеко за межами Київщини.

"Про Україну знають у світі по її здобутках, зокрема, і завдяки досягненням наших українських спортсменів. Тож, дякую хлопцям і дівчатам, які тренуються та розвиваються, щоб Україна перемагала на всіх рівнях. Щоб про наші досягнення знали далеко за межами країни. Дякую всім, хто підтримує молодь. І дякую молодому поколінню, яке обирає спорт та здоров'я", — зазначив Микола Бойко.

Загалом у межах програми "Київщина спортивна" для тренування дітей передадуть 678 комплектів спортивного інвентаря. Їх отримають заклади освіти комунальної власності, молодіжні центри, а також координатори соціального проєкту "Активні парки".

Раніше три заклади професійно-технічної освіти Київської області відібрали для участі в пілотному проєкті Міністерства освіти і науки "#100 майстерень". Вони отримають кошти на оновлення майстерень.