Майданчик для фізіотерапії, ароматрави, зони для вигулу собак: як виглядатиме оновлений Павлівський сквер у Києві

Концепція відновлення скверу на розі вул. Володимира Винниченка та Павлівської, Київ, травень 2024 р. КО "Київзеленбуд"/Facebook

У Києві презентували концепцію реконструкції скверу на розі вул. Володимира Винниченка та Павлівської, що біля Республіканської клінічної лікарні МОЗ України. Оновлена рекреаційна зона відповідатиме вимогам безбар'єрності.

Про це йдеться у дописі комунальної організації "Київзеленбуд" на сторінці у Facebook.

При реконструкції скверу "Павлівський" врахують потреби маломобільних груп населення, зокрема, облаштують нові доріжки з безшовної плитки, пандуси і сходи з поручнями.

КО "Київзеленбуд"/Facebook

Локація також матиме свій тренувальний майданчик для фізіотерапії — на ділянці скверу розмістять зразки різних покриттів, що зустрічаються на дорогах і тротуарах міст. Так люди, що проходять реабілітацію, тренуватимуться ходити по різних типах поверхні.

КО "Київзеленбуд"/Facebook

Павлівський сквер також матиме оновлений дитячий майданчик з додаванням елементів інклюзії.

КО "Київзеленбуд"/Facebook

Зелені зони парку засіють ароматравами. За рослинами доглядатимуть з допомогою автополиву.

КО "Київзеленбуд"/Facebook

Рекреаційна зона біля Республіканської клінічної лікарні буде комфортна і для відвідувачів з тваринами. Там облаштують два огороджені майданчики для вигулу собак: для великих та малих порід.

КО "Київзеленбуд"/Facebook

Проєктувати сквер з урахуванням вимог безбар'єрності допомагали фахівці благодійної організації "Superhumans Center". Він безкоштовно надає послуги з протезування та реабілітації постраждалих від війни.

КО "Київзеленбуд"/Facebook

У березні 2024 року Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА підписав меморандум про співпрацю з керівництвом "Superhumans Center" для того, щоб зелені зони Києва більш комфортними та доступними.