Військовослужбовці. УНІАН

Міністерство оборони розпочало тестування нового сервісу — електронної черги до територіальних центрів комплектування (ТЦК) та соціальної підтримки (СП). Наразі заздалегідь можна записатися до 19 територіальних центрів комплектування. Послуга доступна, зокрема, у Києві.

Про це інформує пресслужба Міноборони.

Попередній запис у столиці можливий у трьох ТЦК — Дарницького, Печерського та Шевченківського районів.

У відомстві розповіли, як записатись до е-черги:

  • Виберіть ТЦК та СП, в якому ви перебуваєте на обліку або за місцем вашої актуальної реєстрації.
  • Введіть ваші персональні дані для запису.
  • Підтвердіть номер телефону.
  • Отримайте повідомлення з датою та часом вашого візиту.

Послуга доступна за посиланням.

Раніше повідомлялося, що Міноборони також запустило застосунок "Резерв+", де можуть оновити свої облікові дані військовозобов'язані. Там вже авторизувалися понад 150 тисяч українців. ще сотні тисяч запитів у черзі. За інформацією Міністерства, застосунок захищений від DDOS-атаки та намагань злому, тому функція авторизації може працювати не у всіх одночасно.

У суботу 18 травня 2024 року також центри надання адміністративних послуг Києва почали оновлювати облікові дані військовозобов'язаних. За перший день роботи новою послугою скористалися 850 людей.

8 травня набрав чинності закон про мобілізацію. Відтепер у військо призивають чоловіків з 25 років, а не з 27, як було раніше. Також, військовозобовʼязані матимуть 60 днів для оновлення даних у ТЦК, ЦНАПі або в електронному кабінеті.