Як діяти у кризових ситуаціях: у Києві почали готувати тренерів з безпечного освітнього середовища

У Києві почалася підготовка тренерів із безпечного освітнього середовища, 17 травня 2024 року. Telegram/Офіс президента

В одному з освітніх закладів Києва розпочалася підготовка тренерів із безпечного освітнього середовища. Курс пройдуть 110 людей. Після підготовки вони навчатимуть освітян у Житомирській та Одеській областях як діяти у кризових ситуаціях.

Про це інформує пресслужба Офісу президента.

На базі інфраструктури МВС та ДСНС учасники курсу відпрацьовують алгоритми реагування під час пожежі, терористичної загрози чи техногенної катастрофи.

"Тренування курсу відбуваються в теплодимокамері-лабіринті із застосуванням гучномовців, обігрівачів — усе створює фізичний і психологічний тиск, із яким можна зіткнутися під час надзвичайних ситуацій. Відпрацьовуються пошук та евакуація потерпілих із задимленого приміщення, надання першої домедичної допомоги", — йдеться у повідомленні.

У межах курсу буде підготовлено 110 тренерів. Вони навчатимуть освітян у 122 школах та 122 дитсадочках Житомирської та Одеської областей. Загалом навчальний курс пройдуть 7 тис. 400 працівників закладів освіти.

Навчальний курс розроблено в межах пілотного проєкту, ініційованого фондом президента України з підтримки освіти, науки та спорту. Мета — створити умови, щоб кожен у закладі освіти був у безпеці.

Раніше повідомлялося, що у Київській області майже 100 місцевих жителів отримали сертифікати про проходження семитижневого базового курсу підготовки цивільних до нацспротиву.