Укрзалізниця призначила додатковий потяг Київ — Суми та відновила пряме сполучення столиці зі Славутичем

Потяг. Telegram/Укрзалізниця

Укрзалізниця призначила додатковий денний поїзд Київ – Суми. Він курсуватиме щодня з 18 до 26 травня. Також відновлене пряме залізничне сполучення столиці зі Славутичем Київської області. На цьому маршруті курсуватиме сучасний модернізований електропоїзд.

Про це повідомляє пресслужба перевізника.

Поїзд Київ – Суми курсуватиме щодня з 18 до 26 травня та відправлятиметься з Києва о 07:33. Прибуття до кінцевої станції Суми о 13:19, у зворотний шлях поїзд вирушатиме із Сум о 14:50 та прибуватиме до станції Київ-Пасажирський о 20:47. Складатиметься поїзд із сидячих вагонів.

Зупинки передбачені на станціях Дарниця, Ніжин, Бахмач, Конотоп, Путивль, Ворожба, Білопілля.

Окрім цього у пресслужбі Укрзалізниці повідомили, що Укрзалізниця відновила пряме залізничне сполучення Славутича з Києвом. Відтепер тут курсуватиме сучасний модернізований електропоїзд. Для цього залізничники продовжили маршрут регіонального електропоїзда Фастів – Чернігів до Славутича.

Потяг вирушатиме зі Славутича щодня о 16:19, прибуває до Києва о 20:26 та до Фастова о 21:44.

У зворотному напрямку поїзд вирушає з Фастова о 07:00, з Києва о 08:11 та прибуватиме до Славутича об 11:46.

Також у сполученні Чернігів – Славутич курсуватимуть додаткові приміські поїзди.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця створює підрозділ, який з допомогою дронів стежитиме за безпекою залізничної інфраструктури. На цю роботу набиратимуть ветеранів-залізничників, які були поранені й повернулися з фронту. Для них організують спеціальні курси.