У Гостомельській громаді для потреб дитсадка встановили генератор

У дитсадку "Казка" Гостомельської громади встановили генератор, Київська область, 15 травня 2024 р. Гостомельська СВА/Telegram

У с. Горенка Гостомельської громади на території дитячого садочка встановили генератор. Він забезпечить потреби закладу в електроенергії у разі відключень світла.

Про це інформує Гостомельська селищна військова адміністрація у Telegram.

Генератор придбали для закладу дошкільної освіти "Казка" у межах меморандуму про співпрацю з Міжнародним комітетом Червоного Хреста. Потужність приладу - 30 кВт.

Раніше в цьому дитсадку встановили сонячні панелі. Генератор дозволить забезпечити сталу роботу садочка в разі дефіциту електроенергії або відключень світла.

Дитсадок "Казка" в Горенці зазнав руйнувань через російське вторгнення. Уламки снарядів пошкодили покрівлю, фасад, стіни, навчальне обладнання. Упродовж 2023 року дошкільний заклад відновили за кошти благодійників і місцевого бюджету.

У лютому в дошкільному відділі Ірпінської гімназії "Освіта" теж встановили сонячні панелі. Заклад може безперебійно працювати у випадку відключення світла.

Також у межах благодійного проєкту "100 сонячних шкіл" ліцей "Мрія" в Ірпені обладнали сонячною станцією із системами збереження електроенергії.