Покращить доступність до меддопомоги громадянам: на Київщині розробили мобільний додаток

У Бучі на Київщині презентували інноваційний мобільний додаток "Sympto.me". Цей сучасний цифровий інструмент допоможе знизити навантаження на лікарів та покращить доступність медичної й психологічної допомоги для громадян.

Про це у Facebook повідомляє пресслужба Бучанської міської ради.

Зазначається, що Громадська організація "Свідома Бучанська громада здобула перемогу у конкурсі "Act to Support". Це дало можливість розробити концепцію мобільного додатку "Sympto.me".

У міській раді поінформували, що у додатку наразі є два модуля: фізичне та ментальне здоров'я. По фізичному здоров'ю наразі доступний напрямок "Педіатрія". Влітку розробники обіцяють додати "Сімейну медицину".

"Завдяки перемозі ми отримали можливість разом з технічним партнером Open Data Lab Ukraine розробити інноваційний додаток, який стане помічником для пацієнтів і медиків", — сказала голова ГО "Свідома громада" Катерина Цип'ящук.

Мобільний застосунок працює на базі Бучанського центру первинної медико-санітарної допомоги і доступний для завантаження у Google Play та AppStore, повідомили у міській раді.