Коти і собаки: у Києві проведуть Дні адопції тварин

У Києві у ці вихідні, 11 та 12 травня, усіх охочих запрошують долучитися до Днів адопції. Зооволонтери очікуватимуть на містян, які планують взяти тварину із притулку.

Про це повідомляють у Facebook у Тимчасовому притулку для тварин "Виставковий центр".

"Захід, на якому кожен охочий зможе прихистити котика чи собачку та подарувати йому турботу та теплу домівку, а також зареєструвати тварину в Реєстрі домашніх тварин. Не купуйте — прихистіть! Мріємо, щоб кожен котик чи песик став домашнім", — йдеться у повідомленні.

Безпритульні, евакуйовані з гарячих точок тварини приїдуть з різних притулків Києва та області, зокрема, із Гостомельського притулку. Усі коти і собаки щеплені.

Дні адопціїАдопція тварин — це процес відповідальності за домашнім улюбленцем, якого попередній власник покинув або відпустив до притулку чи рятувальної організації відбудуться 11 та 12 травня з 13:00 до 19:00 у 4 павільйоні ВДНГ.

У лютому з тимчасового притулку на ВДНГ 46 котів та собак отримали нових господарів. Кожну тварину оформили згідно з усіма правилами та внесли до бази "Реєстру домашніх тварин м. Києва". Фахівці нагадують, що реєстрація зменшує кількість безхатніх тварин та допомагає улюбленцю швидше повернутися додому, якщо він загубився.

Що відомо про опіку над тваринами у Києві

У березні 2023 року Київська міська рада підтримала рішення про те, що громадські організації, які утримують притулки для тварин, матимуть фінансову підтримку зі столичного бюджету.

У тимчасовому притулку для тварин "Виставковий центр" проводили безкоштовний майстер-клас "Основи навчання собак". Господарям розповідали, як правильно та результативно навчити тварину виконувати команди в різних ситуаціях.

У Києві запровадили Telegram-бот "Твій вет Київ". Тут власники тварин зможуть отримати безплатну консультацію щодо утримання і лікування домашніх улюбленців.

Також у столиці створили новий сервіс "єКуточок" для власників домашніх тварин і зооволонтерів. Він допомагатиме в пошуку тимчасового притулку для хатніх улюбленців.