У Києві курсуватиме раритетний паротяг: за кермом юні залізничники

Київською дитячою залізницею курсує раритетний паротяг. Telegram/Укрзалізниця

У Києві вперше в цьому сезоні Сирецьким парком курсуватиме раритетний паротяг ГР-336, його пілотують юні залізничники. Саме цей паровоз у 1953 році відкривав рух поїздів малою столичною магістраллю.

Про це інформує пресслужба Укрзалізниці.

"Запрошуємо киян і гостей столиці провести великодні вихідні на Київській дитячій залізниці. Вперше в цьому сезоні Сирецьким парком курсуватиме унікальний паровоз ГР-336, його пілотують юні залізничники", — йдеться у повідомленні.

На дитячій залізниці можна ще й безплатно навчатися.

"Зараз у Київській дитячій залізниці навчається понад 1 тис. дітей. Вони опановують професії чергової станції, провідника пасажирських вагонів, машиніста, колійного майстра ", — розповіли у пресслужбі перевізника.

Київська дитяча залізниця розташована в Сирецькому парку (вул. Парково-Сирецька, 4), куди зручно доїхати київською кільцевою електричкою (виходити на станції "Сирець").

Рух поїздів у травні здійснюватиметься щосуботи та неділях з 10:00 до 19:00.

Раніше повідомлялося, що Київська дитяча залізниця відкрила літній сезон-2024. З цієї нагоди для відвідувачів влаштували концерт, інтерактивні розваги та майстер-класи.

Минулого року столична дитяча залізниця відзначила 70-й сезон руху поїздів та навчально-виробничої практики. Поїздки розпочали із 15 квітня.

22 грудня 2023 року у подорож запустили "Полярний експрес" Київської дитячої залізниці. Потяг традиційно сформували з шести пасажирських вагонів і тепловоза. Під час однієї подорожі він проїжджає понад 6 км за 30 хвилин.