Бучанці передали бійцям, які воюють на Бахмутському напрямку фронту, чергову партію допомоги

Бійці отримали від Бучі квадрокоптери, Київщина, 19 квітня 2024 року. Фото: Telegram/Анатолій Федорук

Київщина продовжує донатити на озброєння та техніку для військовослужбовців, які боронять Україну на передовій. Цього разу бучанці назбирали на два квадрокоптери Matrice 30T з додатковими акумуляторами — кожен вартістю понад 200 тисяч гривень.

Про це розповів міський голова Бучі Анатолій Федорук.

"Підсилюємо боєздатність ЗСУ на Бахмутському напрямку. Два квадрокоптери Matrice 30T з додатковими акумуляторами — кожен вартістю понад 200 тисяч гривень — передали для бійців 5-ї окремої штурмової бригади", — йдеться у дописі посадовця.

Фото: Telegram

Днями туди відправили ще Mavic та Mavic 3T — вони вже працюють на передовій. Все закупили за бюджетні кошти, тому подяка сумлінним платникам податків Бучанської громади.

Фото: Telegram

"З початку великої війни Бучанська міськрада виділила 113,7 мільйона гривень на підтримку сил оборони. І це не враховуючи допомогу міжнародних партнерів, міст-побратимів та волонтерів", — зазначив Анатолій Федорук.

Раніше повідомлялося, що у Бучанській громаді Київщини виділили кошти для допомоги бійцям Збройних сил України. На ці гроші планується закупити необхідне для військових обладнання.