У Київському зоопарку ведмедям облаштували літні угіддя і організовуватимуть показові годування

Ведмідь. Фото: Київський зоопарк

У Київському зоопарку тварин та птахів поступово переселяють до літніх будиночків та майданчиків. Наразі літню територію облаштували для ведмедів.

Про це повідомляє пресслужба Київського зоопарку.

Зазначається, що одним із головних завдань сучасних зоопарків, що опікуються відтворенням та збереженням тваринного світу є створення для своїх мешканців умов, наближених до природніх.

Ведмідь. Фото: Київський зоопарк

У Київському зоопарку наразі до весняного пробудження ведмедів фахівці дооблаштували їхні угіддя. Зокрема, встановили 2 питні фонтанчики, 4 гамачки, дерев'яну платформу для денного відпочинку, годівничку-барабан, альпійську гірку, а також досипали лісовий ґрунт.

Ведмідь. Фото: Київський зоопарк

Ґрунт рясно засадили кущами малини та фруктовими деревами. Поміж них розкинулись галявинки, вкриті різнотрав'ям із яскравими польовим квітами. Для підтримки цієї зеленої оази облаштували спеціальну систему дощування.

Ведмідь. Фото: Київський зоопарк

"Ведмеді із захопленням сприйняли це оновлення, цілими днями досліджуючи територію. Тож глядачам іноді доводиться вишукувати клишоногих серед повалених стовбурів, кам'яних гротів та лісової зелені", — йдеться у повідомленні.

Ведмідь. Фото: Київський зоопарк

Для відвідувачів зоопарку організовуватимуть показові годування. Ланч для ведмедів влаштовуватимуть о 12:00 та 12:30.

Ведмідь. Фото: Київський зоопарк

Вхід до зоопарку дозволений до 16:30, перебування на території — до 18:00. Центральні квиткові каси працюють у понеділок із 12:00 до 16:30, з вівторка до неділі — з 10:00 до 16:30. Також квитки можна купити онлайн.

Що відомо про тварин у Київському зоопарку

Столичний зоопарк під час війни приймає тварин, евакуйованих із зони бойових дій. У грудні 2023 року у звіринці облаштували нове житло для сервалів, врятованих від обстрілів на сході країни.

Київський зоопарк запрошує відвідувачів подивитись на каракалів, яких врятували від жорстокого поводження. Тварини майже рік проходили реабілітацію.

Також у зоопарку організували експозицію із символами 2024 року — "дракончиками". Відвідувачам показують шоломоносних василісків.

Минулої весни у зоопарку створили понад 19 нових родин. А наприкінці 2023 року там з'явилась нова сім'я оленів.

Також у зоопарку мешкає старожил — самцю горили Тоні у 2023 році виповнилося 49 років. Він один із найстаріших представників виду в Європі. Вже понад 20 років Тоні живе у столичному зоопарку.

Попри воєнний стан працівники столичного зоопарку постійно влаштовують показові годування. Зокрема, для тварин організували частування кавунами. Ними ласували слон, ведмежатко та котячі лемури.

Ще жителів зоопарку пригощають яблуками. Серед інших їх дуже полюбляють копитні. Восени тварин годували гарбузами. На вихідних відвідувачі могли побачити, як їдять та граються, зокрема, носухи, єноти та фретки.