У Києві стерилізуватимуть безпритульних тварин

Собака. Фото: УНІАН

У Києві протягом двох тижнів зооволонтери проводитимуть вилов безпритульних тварин. Їх збиратимуть на стерилізацію.

Про це повідомляє у Facebook Центр захисту тварин.

Зазначається, що відлов і стерилізація безпритульних котів і собак відбуватиметься почергово на кількох локаціях Дніпровського району:

  • 16 квітня — вул. Азербайджанська, вул. Празька, вул. Хорольська
  • 19 квітня — вул. Кастуся Калиновського, пров. Кармелюка
  • 23 квітня — ДВРЗ вул. Алматинська, з №1 по №60
  • 26 квітня — ДВРЗ вул. Алматинська, з №62 по №110
  • 30 квітня — ДВРЗ вул. Інженера Бородіна, пров. Бишівський, вул. Василя Вишиваного.

"Через 7-9 днів після відлову тварини будуть повернені на місця свого попереднього перебування", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про піклування про тварин у столиці

У березні 2023 року Київська міська рада підтримала рішення про те, що громадські організації, які утримують притулки для тварин, матимуть фінансову підтримку зі столичного бюджету.

У тимчасовому притулку для тварин "Виставковий центр" проводили безкоштовний майстер-клас "Основи навчання собак". Господарям розповідали, як правильно та результативно навчити тварину виконувати команди в різних ситуаціях.

У Києві запровадили Telegram-бот "Твій вет Київ". Тут власники тварин зможуть отримати безплатну консультацію щодо утримання і лікування домашніх улюбленців.

Також у столиці створили новий сервіс "єКуточок" для власників домашніх тварин і зооволонтерів. Він допомагатиме в пошуку тимчасового притулку для хатніх улюбленців.

Наприкінці 2023 року в межах профілактики захворювання на сказ у Дарницькому районі Києва провели виїзну вакцинацію безпритульних тварин.