Розпочнуть відкривати магазини у Києві: мережа магазинів Zara повертається на український ринок

Мережа магазинів Zara збирається знов відкрити магазини в Україні, які вона закрила після початку повномасштабного вторгнення російських військ у 2022 році. Зокрема, у Києві планують відкрити 20 магазинів у торговельних центрах.

Про це повідомляє видання Financial Times.

Зазначається, що іспанський власник Zara, Inditex, повідомив місцевих орендодавців, що на початку квітня він почне знову відкривати свої магазини в Україні. Inditex планує відкрити 50 із понад 80 магазинів. Відновлення роботи почнуть з 20 магазинів, зокрема, у торгових центрах Києва.

У компанії зауважили, що Inditex надаватиме пріоритет безпеці співробітників і клієнтів і адаптуватиме свої плани згідно із ситуацією на ринку. Наразі частину українських співробітників відправили на навчання до Польщі. Там їх готуватимуть до повернення на роботу.

Inditex закрила свої магазини в Україні, серед яких були бренди Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti та Bershka, 24 лютого 2022 року, в день повномасштабного вторгнення російських військ. Компанія припинила доставляти товари в Україну, але продовжувала платити податки та зарплату своїм працівникам.

Inditex також зберегла свої договори оренди з орендодавцями під час закриття магазину, але не розголошує, на яких умовах.