Київрада виділила для бійців ЗСУ майже 5 млрд гривень — Кличко

Київський міський голова Віталій Кличко. Фото: Київрада

Сьогодні, 29 лютого, під час чергового засідання Київрада збільшила видатки на програму "Захисник Києва". Сума складає майже 5 млрд гривень.

Про це у Telegram повідомив Київський міський голова Віталій Кличко.

Зазначається, що наразі міські депутати виділили гроші, зокрема, на:

  • матеріально-технічне забезпечення сил оборони та безпеки
  • на матеріально-технічне забезпечення підготовки операторів БПЛА
  • забезпечення українських захисників дронами
  • реконструкцію та будівництво споруд цивільного захисту населення (1,5 млрд грн).

"Нагадаю, попередньо в бюджеті на програму було заплановано 1,5 млрд гривень і ми обіцяли фінансування збільшувати. І робимо це. Коригування бюджету для допомоги нашим захисникам до 5 млрд гривень — не останнє", — сказав Кличко.

Що відомо про підтримку військових у Києві

Віталій Кличко у липні минулого року повідомив, що на підтримку ЗСУ Київ спрямував понад 1,2 млрд грн. Гроші йдуть на військову форму, бронежилети та каски, закупівлю дронів, радіостанцій, ремонт військової техніки.

На початку жовтня столичні депутати проголосували за збільшення фінансування міської цільової програми "Захисник Києва" на 1 мільярд 260 мільйонів. Ці кошти направили на матеріально-технічне забезпечення сил безпеки і оборони.

Наприкінці жовтня 2023 року Київрада виділила для українських військових 1,5 млрд гривень. Із них 300 мільйонів грн додали на фінансування програми "Захисник Києва".

14 грудня Київська міська рада ухвалила бюджет столиці на 2024 рік. На допомогу Збройним силам передбачили 1 млрд гривень.

У січні Київ отримав від міжнародних партнерів 100 тисяч сухих хімічних грілок. Гуманітарний вантаж зі столиці вирушив на передову для потреб військових Збройних сил.

Також у січні Київрада виділила 500 млн грн на придбання дронів різних типів. Передбачили 1,2 млрд грн на допомогу українським військовим. Цю суму місто планує збільшувати. Також на допомогу ветеранам та їхнім родинам, сім'ям загиблих воїнів передбачили в бюджеті міста 742 мільйони. На цей рік на житло для військових виділили 150 млн грн.

Національний академічний театр ім. Івана Франка у Києві передав на фронт 100 дронів через благодійний фонд "КІТИКИ". Безпілотники придбали за касові збори благодійної вистави "Конотопська відьма".