На депутата Київради подали заяву до СБУ за поширення недостовірної інформації про стан станцій метро

. Фото: Київрада

Депутати Київради від фракції "УДАР Віталія Кличка" звинувачують депутата від фракції "Слуга народу" Андрія Вітренка у поширенні недостовірної інформації про стан станцій метро і звернулися відповідною з заявою до Служби безпеки України.

Про це повідомляється на сайті Київради.

"Поширення недостовірної та маніпулятивної інформації щодо нібито загрози підтоплення станцій метро "синьої" лінії у зв'язку з підняттям рівня ґрунтових вод зменшує рівень довіри до Київського метрополітену як надійного цілодобового укриття та безпечного транспорту", — йдеться у зверненні.

Крім того, зазначається, що інформація про нібито зрив строків виконання відновлювальних робіт біля станції метро "Деміївська" через нібито зупинку робіт у вихідні дні, створює напружений стан у суспільстві.

Зокрема, автори звернення просять СБУ перевірити мотиви депутата Київради від фракції "Слуга народу"Андрія Вітренка, який нібито поширює недостовірну інформацію щодо роботи метро. Його заяви депутати від фракції "УДАР" називають необґрунтованими.

"Андрій Вітренко не є експертом і фахівцем у питаннях цивільного захисту, транспорту, метрополітену чи утримання та обслуговування об’єктів критичної інфраструктури. Водночас подібні заяви створюють у мешканців помилкове ставлення щодо нібито аварійного стану тунельних споруд і станційних комплексів метрополітену, а також щодо неможливості забезпечення метрополітеном укриття населення під час повітряної тривоги", – йдеться у зверненні депутатів Київради.

За даними КП "Київський метрополітен", через поширення неправдивої інформації про стан тунельних перегонів зменшилась кількість людей, які використовують підземку як укриття.

Зазначається, що столична підземка облаштована необхідними технологічними інженерними системами, зокрема щодо відкачування ґрунтових, атмосферних і виробничих стічних вод від споруд метрополітену в міську водостічну мережу. Уся вода, що надходить до споруд, через спеціальні водовідвідні мережі відкачується насосними агрегатами.

У підприємстві також зауважили, що не отримували від Андрія Вітренка запитів або звернень щодо загрози затоплення станцій і тунелів метрополітену, можливості закриття функціонуючих станцій, неготовності до весняних паводків, графіку робіт підрядною організацією виконання аварійно-відновлювальних робіт тунельного перегону між станціями "Либідська" та "Деміївська".

"А отже і не надавали жодної інформації, на основі якої можна було б робити якісь висновки та передбачення", — йдеться у повідомленні.

На своїй сторінці у Facebook Андрій Вітренко висловив здивування, чому фракція не звертається до СБУ, коли стається чергова аварія, якій можна було б запобігти. Він зазначив, що спробує зробити так, "щоб співпраця із слідчими СБУ була максимально продуктивною для майбутнього Києва".

Що відомо про ремонт тунелю київського метро

8 грудня 2023 року в Києві закрили кілька станції метро у зв'язку з терміновим ремонтом на перегінному тунелі між станціями "Деміївська" та "Либідська". Поїзди їздять від станції "Героїв Дніпра" до станції "Либідська".

Попередньо причиною назвали розгерметизацію тунелю та появу тріщин в стінах. Київська міська прокуратура розпочала досудове розслідування через підтоплення підземки.

9 грудня Державна комісія ТЕБ та НС дозволила використовувати як укриття станції та вестибюлі закритої гілки столичного метро. Відповідним відомствам доручили додатково перевірити безпеку таких укриттів.

Із 8 грудня минулого року від станції метро "Теремки" до станції "Либідська" курсує наземний транспорт, що дублює маршрути закритих станцій підземки.

Із 12 грудня змінюються два маршрути громадського транспорту між станціями метро "Либідська" та "Деміївська". Це автобус №2-М та тролейбус №12. Із 13 грудня, від станції метро "Либідська" до станції метро "Деміївська" організували рух тимчасового автобусного маршруту № 60.

Також від 13 грудня в метро запрацював "човниковий" рух між станціями "Теремки" та "Деміївська". 14 грудня Київрада проголосувала за те, щоб пасажири метро не переплачували за вимушену пересадку через закриті станції підземки. З 18 грудня запровадили механізм компенсації "зайвих" поїздок.