Мобільний додаток "Київ Цифровий". Фото: Юрій Свиридюк/Суспільне

"Київ Цифровий" оновили. Тепер у застосунку, зокрема, можна підтверджувати вхід через телефонний дзвінок та створювати QR-квитки з поїздок у швидкому доступі.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на керівника цифрової трансформації Києва Петра Оленича.

"Завдяки оновленню "Київ Цифровий" стає ще зручнішим і доступнішим для киян. Ми постійно працюємо над тим, щоб зробити цей застосунок незамінним помічником у місті", — сказав Оленич.

За його словами, відтепер користувачі зможуть створювати QR-квитки з поїздок у швидкому доступі на головному екрані. Для цього потрібно обрати транспортну карту, натиснути на "шестірню" і в налаштуваннях увімкнути "Створення QR-квитків" у розділі "Швидкий доступ". Також розмежовані розділи "Проїзні" та "Поїздки".

У КМДА поінформували, що в застосунку тепер відображаються розташування, графік роботи і вартість міських вбиралень. Мапа доступна в офлайн-режимі після її попереднього завантаження.

Також з'явиться і додатковий спосіб авторизації. Окрім sms із кодом для підтвердження входу в застосунок можна буде отримати дзвінок. Ще можна буде ділитися новинами з пуш-сповіщень. Для цього достатньо натиснути кнопку "Поділитись" і обрати адресата.

Оновлення застосунку Київ Цифровий наразі доступне до завантаження, зокрема в App Store: https://e.surl.li/uruzvn і Google Play: https://e.surl.li/dsivha.

Що відомо про застосунок "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City.

Протягом 2022 року в застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, фахівці увімкнули оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту.

16 листопада 2022 року столиця отримала нагороду World Smart City Award Special Recognition за міський застосунок "Київ Цифровий". Нагородження відбулося на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

У березні команда "Київ Цифровий" разом з військовими запустила платформу для допомоги силам ППО Києва — "Безпечне небо". Там збирають кошти на техніку для ЗСУ.

У додатку є спеціальна мапа укриттів, яку можна переглядати без інтернету. Також розробники додали нову функцію: тепер у застосунку можна поскаржитись не лише на недоступні укриття, а й на їх незадовільний стан.

Ще у "Київ Цифровий" з'явились підказки про закриті вестибюлі метро та відновився запис до ЦНАПів.

Тепер у "Київ Цифровий" можна підтвердити обліковий запис не лише через BankID, а й за допомогою додатку "Дія". Для цього користувачу потрібно мати ID-картку чи закордонний паспорт у застосунку.

Міський застосунок "Київ Цифровий" розпочинає бета-тестування сервісу для голів Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). У сервісі можна буде отримати інформацію про ОСББ, корисні контакти, сповіщення про збори, відкриті голосування та одразу взяти в них участь онлайн.