Готель "Україна" на Майдані Незалежності виставлять на продаж за мільярд гривень

Готель "Україна" на Майдані Незалежності у Києві. Фото: Фонд державного майна України/Facebook

Фонд держмайна України оцінив готель "Україна" в центрі Києва у мільярд гривень і планує влітку виставити будівлю на продаж.

Про це повідомив очільник ФДМУ Віталій Коваль в інтерв'ю виданню Mind.ua.

"Ми вже завершили процедуру оцінки готелю — це 1,04 млрд грн без ПДВ. Готуємося наразі до аукціону, який плануємо наприкінці літа — можливо, навіть зайдемо у третій квартал", — поінформував посадовець.

Готель назбирав понад 45 мільйонів гривень боргів. Проте нині він функціонує краще, ніж рік тому, будівля цікавить акціонерів, запевняє Віталій Коваль.

"Дещо більша наповнюваність і доходи, у ньому стали активно проходити конференції (не менше 15 заходів на місяць). Ми хочемо представити цей готель, як цікавий об'єкт, транснаціональним мережам. Інтерес з боку ринку є, у тому числі з боку іноземних операторів, які вже запитують технічну інформацію по ньому. Ба більше, іноземці розглядають цей готель як перспективну "п’ятірку" (на сьогодні він має 4 зірки)", — зазначив очільник ФДМУ.

Приватизацію готелю "Україна" у центрі Києва очільник Фонду державного майна анонсував у січні 2024 року. Державне підприємство має 14 поверхів і 363 номери, шість конференц-залів та кімнати для переговорів.