На Київщині від початку року понад 650 переселенців скористалися послугами служби зайнятості

Трудова книжка. Фото: Суспільне Рівне

На Київщині від початку року послугами служби зайнятості скористалися понад 650 переселенців. Майже 150 із них долучилися до "Армії відновлення". Були й такі, що отримали гранти на власний бізнес чи ваучери на навчання.

Про це інформує Київська обласна військова адміністрація.

Зокрема, з початку 2024 року для 88 внутрішньо переміщених громадян, які звернулися до Київської обласної служби зайнятості, знайшли вакансії відповідно до фаху і працевлаштували.

144 переселенці служба направила на суспільно корисні роботи в межах проєкту "Армія відновлення".

9 переселенців скористалися держпрограмою й отримали ваучер на навчання новій професії чи підвищення кваліфікації.

Шестеро громадян з числа ВПО отримали мікрогрант за програмою "Власна справа" та розпочали бізнес на Київщині у 2024 році.

Також 62 роботодавці з Київської області отримали компенсацію ЄВ за працевлаштування 71 переселенця.

Що відомо про можливості працевлаштування переселенців у Києві та області

Восени минулого року на Київщині проводили Всеукраїнську інформаційну кампанію "Робота для ВПО: ти потрібен!". Людям, які переїхали на нове місце через війну, розказували про вакансії, державні програми для розвитку бізнесу чи навчання з допомогою ваучера.

Уся інформація для працевлаштування ВПО зібрана на порталі Державної служби зайнятості.

У Києві відкрили курси електромонтерок для жінок з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб та матерів, які самостійно виховують дітей.

Також у столиці започаткували новий соціальний проєкт, в межах якого одиноких матерів і жінок-переселенок безкоштовно навчатимуть професіям у сфері б'юті-індустрії.