Благодійна організація Bloomberg Philanthropies допоможе Києву цифровізувати послуги з підтримки ментального здоров'я

Влада Києва розширить онлайн-сервіси для підтримки ментального здоров'я киян і подолання стресових станів, що виникають через війну. З розробкою цифрових механізмів допоможе благодійна організація "Bloomberg Philanthropies".

Про це інформує пресслужба Київської міської державної адміністрації.

У відомстві навели дані опитування в застосунку "Київ Цифровий", за якими понад 80% киян віком від 18 років вказали, що під час війни мають симптоми посттравматичного стресового розладу.

Інвестиції від "Bloomberg Philanthropies" дадуть Києву технічні можливості масштабувати онлайн-сервіси в галузі медицини, зокрема, впровадити нові програми з охорони ментального здоров'я для тих, хто постраждав від війни. Особливу психологічну підтримку планують забезпечити для дітей, освітян, ветеранів і членів їхніх сімей.

Також за підтримки американських благодійників організують навчання для фахівців із ментального здоров'я. Очікується, що нові сервіси почнуть роботу в цьому році.

"Завдяки сильній підтримці та допомозі "Bloomberg Philanthropies" Київ стане ще комфортнішим і безпечнішим містом із більш ефективною системою міського управління", – висловився про допомогу міський голова Віталій Кличко.

Засновник благодійної організації "Bloomberg Philanthropies", колишній мер Нью-Йорка Майкл Блумберг сподівається, що досвід Києва в цифровізації сфери ментального здоров'я згодом зможуть перейняти інші міста України.

Раніше в Києві фахівці Israel Trauma Coalition організували тренінги з психологічної стресостійкості для медиків.