Ракетна атака на Київ та область: що відомо

Вранці у четвер, 15 лютого, Росія здійснила ракетну атаку на Україну. Вибухи пролунали у Києві та області. Усі повітряні цілі, які летіли на столицю, були знищені. Руйнувань і жертв немає.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Повітряну тривогу у Києві та області оголосили о 4:47. Близько 6:00 на Київщині пролунали вибухи. В ОВА поінформували про роботу сил протиповітряної оборони.

Через 10 хвилин було чутно вибухи і у Києві. Працювали сили ППО, повідомив міський голова Віталій Кличко.

Повітряна тривога у Києві тривала понад дві години. Росіяни застосували ракети різного типу. Вони заходили на місто з різних напрямків, повідомили у КМВА. Усі ракети знищили сили ППО. У столиці без жертв та руйнувань.

Попереднього разу російська армія масовано атакувала Київ ракетами 7 лютого. Внаслідок обстрілу постраждали близько 40 людей. Чотири людини загинули. Також пошкоджена інфраструктура.

У Повітряних силах повідомили, що 7 лютого сили ППО знищили 29 крилатих ракет та 15 "шахедів".

14 лютого міський голова Віталій Кличко повідомив, що до п'яти людей зросла кількість загиблих внаслідок ракетної атаки 7 лютого. У лікарні померла ще одна жінка, яка постраждала з будинку в Голосіївському районі. Багатоповерхівка зазнала суттєвих пошкоджень.