Поліція Києва перевіряє факт погроз журналісту, який писав про корупцію під час військових закупівель

Юрій Ніколов аналізує з журналістами тендер ООН на придбання обладнання для українських лікарень, жовтень 2023 р. Фото: Юрій Ніколов/Facebook

У Києві правоохоронці перевіряють факт погроз журналісту проєкту "Наші гроші" Юрію Ніколову. Він займається журналістськими розслідуваннями про держзакупівлі, зокрема, завищення цін на товари і послуги. Також раніше писав про корупцію на військових закупівлях.

Про перевірку факту залякування репортера повідомляється на сторінці поліції Києва у Facebook.

Ім'я журналіста при цьому не називається. Зазначають, що інформацію про погрози поліцейські виявили під час моніторингу публікацій у соцмережі. Правоохоронці зареєстрували подію в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень. За вказаним фактом проводиться перевірка.

Раніше сам Юрій Ніколов написав у Facebook пост про те, що ввечері 14 січня до його квартири приходили невідомі, які своїми діями налякали сусідів та його маму-пенсіонерку.

"Якісь чуваки ломились в двері, кричали щоб я йшов служити, обклеїли двері бумажками", — написав він.
Двері до помешкання журналіста Юрія Ніколова після візиту незнайомців, Київ, 14 січня 2024 р. Фото: Юрій Ніколов/Facebook

За словами журналіста, через кілька хвилин після візиту незнайомців інформація про це з'явилась в одному з анонімних Telegram-каналів.

При цьому незвані гості називалися "військовими, що приїхали з нуля на ротацію". Вони начебто хотіли вручити "повістку" представнику медіа.