В Ірпені ухвалили бюджет на 2024 рік. Яку підтримку передбачили для військових

37-ма сесія Ірпінської міської ради, Київська область, 21 грудня 2023 р. Фото: Олександр Маркушин/Telegram

Депутати Ірпінської міської ради на сесії в четвер, 21 грудня, ухвалили бюджет-2024, а також програму підтримки працевлаштування ветеранів ЗСУ.

Про це повідомив міський голова Ірпеня Олександр Маркушин у Telegram.

"Наступний рік — рік ЗСУ, тож у бюджет громади ми заклали 15 мільйонів гривень на програму системної допомоги нашим захисникам", — написав він.

За словами Маркушина, ці кошти місто спрямує на закупівлю дронів, засобів зв'язку, автомобілів та іншу допомогу для військових. Зокрема, Ірпінська громада в січні на мільйон гривень придбає і відправить на передову безпілотники.

Також місцеві депутати підтримали програму, яка передбачає працевлаштування ветеранів у комунальних підприємствах міста і в приватних компаніях. Для них передбачатимуть додаткові робочі місця.

Що відомо про допомогу Ірпеня військовим

У День Збройних сил України 6 грудня Ірпінь передав підрозділам ЗСУ 15 автомобілів, близько 40 дронів, комплекс супутникового інтернету "Starlink" та іншу амуніцію. Загалом для військових закупили техніки на 4 млн грн.

У листопаді 2023 року депутати Ірпінської міськради проголосували за виділення 2,5 млн грн на потреби військових Збройних сил та Національної гвардії.

До того в Ірпені організували акцію "1 день роботи для ЗСУ" — збір від працівників міської ради на потреби армії.